O nas

Poznaj nas bliżej

Połączyła nas pasja przede wszystkim do podróży, aktywności fizycznej, jedzenia i wielkiej spontaniczności. Oboje mamy marzenia i dążymy, aby stawały się one rzeczywistością. W naszym życiu ciągle się uczymy, ponosimy porażki, ale też odnosimy sukcesy. Najważniejsze jest dla nas wzajemne wsparcie, aby móc iść ciągle do przodu. Dlatego razem postanowiliśmy stworzyć swoje miejsce w sieci i podzielić się z Wami naszym sposobem na szczęśliwe życie, podchodząc do niego ze zdrowym rozsądkiem.

I tak 09.2020 roku powstało FitStory!

Na naszej stronie znajdziecie podpowiedzi, jak trenować, jak jeść i jak cieszyć się życiem zachowując przy okazji zdrowe ciało i umysł. Również możecie się spodziewać wpisów o naszym lifestylu, podróżach, optymistycznym podejściu do życia, motywacji i wielu różnych wskazówkach na życie.

Emilka

Kocha aktywność fizyczną, jedzenie, eksplorowanie nowych miejsc oraz poznawanie nowych ludzi. Uważa, że nie urodziła się, żeby być przeciętną. Uwielbia czarną kawę z rana i nie wyobraża sobie dnia bez muzyki. W 99% jej śniadanie musi być na słodko, a gotowanie to jej druga pasja. To co uwielbia robić, to dzielić się własną wiedzą, która może zawdzięczać dzięki wielu skończonym kursom. Jako ansolwętka Uniwersytetu Gdańskiego nie wyobraża sobie działać inaczej niż na własną rękę.

Patryk

Licencjonowany przez Akademię Mistrzostwa Sportowego trener personalny. Dodatkowo żołnierz, gdzie aktywność i sprawność fizyczna jest jego nierozłącznym elementem życia codziennego. Jego kwalifikacje pozwalają efektywnie pracować nad nasza sylwetką i kondycją. Uważa, że ludzie potrzebują prostych rozwiązań, które poprawią znacząco ich jakość życia. Uwielbia eksplorować nowe miejsca i poznawać nowych ludzi. Ma wielki potencjał i stara się go zawsze wykorzystać, jednym z przykładów jest właśnie powstanie naszego FitStory.